Гінекологічне відділення

Гінекологічне відділення  лікарні швидкої медичної допомоги відкрите в 1997 році на 25 ліжок. Протягом усього часу лікарями відділення надавалась цілодобово невідкладна консервативна та оперативна допомога гінекологічним хворим ,які мешкають в місті та області. З 2020 року відділення реорганізовано  на 30 ліжок,  створені комфортні умови для перебування хворих , які постійно удосконалюються ,  функціонує  операційна  повністю укомплектована сучасною  апаратурою, капітально відремонтована  перев`язувальна кімната, кімната гігієни та палати  з покращеними умовами перебування.

У відділенні працюють  лікарі з вищою та першою  кваліфікаційною  категоріями  , які надають на сучасному рівні цілодобово консультативну та всі види консервативного та оперативного лікування  гінекологічним   хворим , що звертаються за медичною допомогою.

Протягом останніх восьми років лікарями відділення виконуються оперативні втручання  малоінвазивними  методами на сучасному  медичному обладнані.  За цей час успішно проведено  майже 600 лапароскопічних  та 450 гістероскопічних операцій.

Лікарі відділення постійно підвищують свій професійний рівень на семінарах  та тренінгах, що проводяться  видатними українськими та зарубіжними фахівцями.

Пацієнти , яким потрібна  якісна   консультація   лікаря – гінеколога  чи   стаціонарне  лікування,  можуть отримати додаткову інформацію  про графік роботи лікарів  за телефоном щоденно  з 8 до 15годин  крім вихідних

Ми допоможемо Вам залишатися здоровими

Лікарі відділення

Кизима Сергій Васильович

Завідувач гінекологічним відділенням з 2011 року, має вищу кваліфікаційну категорію з акушерства та гінекології. Загальний стаж роботи 41 рік. Володіє усіма видами консервативного та оперативного лікування. Усім хворим які звертаються на прийом безвідмовно із задоволенням надає необхідну консультативну допомогу щодо діагностики та необхідного лікування гінекологічної патології.

Сухенко Сергій Володимирович

Лікар гінекологічного відділення, має першу кваліфікаційну категорію з акушерства та гінекології. Стаж роботи за спеціальністю 31 рік. Володіє усіма методами консервативного та оперативного лікування гінекологічних хворих в тому числі малоінвазивним шляхом.

Редько Наталя Миколаївна

Лікар гінеколог першої кваліфікаційної категорії з акушерства та гінекології. Стаж роботи за спеціальністю 27 років. Володіє усіма методами лікування гінекологічних хворих.

Валюх Маріна Іванівна

Освіта: Вінницький Національний медичний університет Спеціальність: акушер-гінеколог Кваліфікаційна категорія: перша Досвід роботи: 18 років Досвідчений лікар,що спеціалізується на діагностиці та лікуванні (усіма можливими консервативними та оперативними методами) проблем жіночого здоров`я. Регулярно вдосконалює свої практичні та теоретичні навики. Уважний і делікатний фахівець.

Нагорна Оксана Володимирівна

В 1995р закінчила навчання в Тернопільському державному інституті Загальний стаж роботи лікарем акушер-гінекологом - 25 років. Досконало володіє всіма видами діагностики, консервативного лікування гінекологічних хворих та оперативними втручаннями на самому високому рівні. Чуйна, доброзичлива, енергійна, постійно вдосконалює свій професійний рівень. За останній рік провела 255 оперативних втручань різного ступеня складності.

Жарська Тетяна Леонідівна

Лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії. Закінчила Український державний медичний університет імені О.О. Богомольця (м. Київ) за спеціальністю лікувальна справа (1995 р). Спеціальність: акушер - гінеколог. Стаж роботи за спеціальністю 26 років.

Фото відділення